SÖZ UÇMASIN YAZIK OLMASIN

Ana Sayfa / 2024 / SÖZ UÇMASIN YAZIK OLMASIN
SÖZ UÇMASIN YAZIK OLMASIN
2024-05-10
 • SÖZ UÇMASIN YAZIK OLMASIN

  Ankara Kulübü Derneği’nin yayıncılık faaliyetleri adına çıkardığı kitaplar ses getirmeye devam ediyor. Ankara’nın başkent oluşunun 100. Yılına armağan olarak çıkarılan “Ankara Konuşmaları” kitabı TRT Radyo 1’de konuşuldu. Prodüktör Ayşe Yürük'ün hazırladığı, spiker Betül Yıldız Altay 'ın sunduğu "Gündem Hafta Sonu " programına, Ankara Kulübü Başkanı Dr. Metin Özaslan, Ankara Kulübü Derneği Genel Yayın Yönetmeni Kadir Çimen ve Prodüktör Haluk Gürkan Arığ konuk oldu.

  Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan'ın radyo programcısı Haluk Gürkan Arığ ile Ankara'nın tarihi kültürel değerleri üzerine pek çok konudaki keyifli söyleşilerinden oluşan "Ankara Konuşmaları", rehber niteliği taşıyan kitaba konu olan eski programlar ve yayın süreci hakkında dinleyicilere bilgiler sunuldu.

  Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, kitabın içeriğinin de geniş şekilde yer alan Ahilik ve Ankara üzerine konuşurken Haluk Gürkan Arığ'ın "Günaydın Türkiye" programında her hafta yapılan ve yaklaşık bir yıl süren Ankara sohbetlerinin nasıl başladığını ve o günleri dile getirdi.

  Ankara Kulübü Derneği Genel Yayın Yönetmeni ve kitabın Genel Koordinatörü Kadir Çimen ise, 2015 yılında yayınlanan "Günaydın Türkiye" programında konuşulanları “Söz Uçmasın Yazık Olmasın” diyerek sohbet dilini bozmadan kitaplaştırmaya çalıştırdıklarını dile getirdi.

   

  Ankara Kulübü Derneği’nin yayıncılık faaliyetleri adına çıkardığı kitaplar ses getirmeye devam ediyor. 

  2024

  Sponsorlarımız