Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu’ndan Derneğimize Ziyaret

Ana Sayfa / 2024 / Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu’ndan Derneğimize Ziyaret
Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu’ndan Derneğimize Ziyaret
2023-08-18
 • Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu’ndan Derneğimize ziyaret

  Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nesrin Günel İçay ile Yönetim Kurulu üyeleri Prof. Dr. Hasan Basri Şentürk ve Zübeyde Yıldırım Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan ile Ankara Kulübü Derneği Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

  Sohbet havasında geçen görüşmede Başkanımız Dr. Metin Özaslan, Derneğimizin tarihçesi, Seymenlik ve Bacıerenlik kültürü ile Derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

  Ankara’nın Başkent Oluşunun ve Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümü etkinliklerinin konuşulduğu ziyarette Genel Başkan Özaslan, ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini iletirken, “Bizler Ankara Kulübü Derneği olarak federasyonunuz ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız.” dedi.

  Özaslan, “Sivil Toplum Kuruluşlarının işbirliği bizim için çok kıymetli, Ankara Kulübü Derneği olarak her zaman gönüllü kuruluşlar ile omuz omuza olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu bağlamda “Ankara’nın Başkent oluşu ve Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümü kapsamında yapılacak etkinliklerde birlik olmak oldukça önemli.” ifadelerini kullandı.

  Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nesrin Günel İçay ise, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını ifade ederken, “Ankara’nın Başkent oluşu ve Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümü kapsamında yapılacak etkinlikler için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi.

   

  Oğuz Boyu Kültür Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Nesrin Günel İçay ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara Kulübü Derneği’ni ziyaret etti.

   

  2024

  Sponsorlarımız